O NAS

W naszym życiu jest tak wiele pięknych chwil oraz przeżyć, które z biegiem czasu bledną, tracą na wartości, a przecież nie zasługują na to by o nich zapomnieć.

Każdy z nas przeglądając stare albumy często spoglądał na zdjęcia i z wielkim bólem stwierdzał, że nie pamięta dlaczego to zdjęcie miało taką wartość, aby się w nim znaleźć. Postanowiliśmy już wiele lat temu, że nigdy nie pozwolimy naszym upływającym dniom wypełnionym radością i śmiechem odejść w zapomnienie.
Stąd wziął się pomysł na scrapbooking.

Tworzyliśmy albumy, kartki okolicznościowe, spędzaliśmy chwile na wspólnym przeżywaniu i tworzeniu na nowo historii o byłych wakacjach od których upłynęły czasami lata.

Wiele naszych zaproszeń weselnych ozdabia pierwsze strony ślubnych albumów.

Chcielibyśmy w tych zabieganych czasach, dać Wam odrobinę radości przy tworzeniu własnych kolorowych wspomnień.
Wspomóc radą i zaprosić do wspaniałego świata scrapbookingu.

W naszym kraju scrapbookingiem zajmuje się wiele wyjątkowych osób o dużej wrażliwości artystycznej i społecznej. Jest to wspaniała rozrywka i hobby dla dzieci, rozwijające manualnie, artystycznie i emocjonalnie. Tworząc album urodzinowy dziecko zapamiętuje wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi. To nie bezduszny folder w komputerze, to nie jeden gigabajt zdjęć bez efektu czerwonych oczu. To niepowtarzalna pamiątka i świat pełen uśmiechu.

Wasz czas jest tego wart!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Znajdziecie nas również na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *